» Polityka prywatności

Kontakt

  • DudaBox - Bagażniki dachowe i rowerowe Grzegorz Duda
    ul. Długa 161B
    43-227 Góra
    NIP: 5492281992
  • E-mail:biuro@dudabox.pl
  • Telefon+48 698-223-268

Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

W trosce o użytkowników naszego serwisu informujemy że podczas Państwa odwiedzin na naszej stronie internetowej, część danych gromadzonych jest automatycznie są to dane dotyczące wizyty, w tym np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki czy typ systemu operacyjnego. Większość danych zebranych automatycznie nie jest powiązanych z żadnym konkretnym Użytkownikiem.

Automatycznie zebrane dane mogą być wykorzystywane do celów administracyjnych i statystycznych lub do personalizacji zawartości stron internetowych. Danych zbieranych automatycznie nie można usunąć lub zmienić.

W czasie Państwa kontaktu z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego lub formularza rezerwacji produktu gromadzimy udostępnione nam dane takie jak (imię, nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu). Dane przekazane poprzez formularz wykorzystujemy do kontaktu i odpowiedzi lub w przypadku rezerwacji wypożyczanego sprzętu, do czynności ściśle związanych z procedurą rezerwacji wypożyczanego sprzętu.

W każdej chwili mogą Państwo wprowadzić zmiany lub usunąć udostępnione nam dane osobowe poprzez kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości e-mail. Dostępne możliwości kontaktu znajdą Państwo na podstronie Kontakt.

W żadnym wypadku nie udostępniamy Państwa danych podmiotom trzecim.
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO), Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
W przypadku naruszenia prawa możemy udostępnić Państwa dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Firma DudaBox - Bagażniki dachowe i rowerowe Grzegorz Duda zastrzega sobie prawo możliwości zmiany niniejszej polityki prywatności.


 


Przejdź do strony głównej